top of page

OA GRUP

Tırmanmaya Hazırlanma
Yürüyüş Yolu

Hikayemiz

OA (Oryantiring Akademi) bahar ekinoksu olan 21.03.2015'te kuruldu.

 

Oryantiring branşında ülkemizin ilk markası olan OA, spor ve tanıtım organizasyonları yürütmektedir. Oryantiring ile başlayan uluslararası etkinliklerimiz macera sporları, doğa sporları, atletizm, bisiklet vb. birçok branşta devam etmektedir.

 

OA bünyesinde sekiz markamız bulunmakta ve her bir markanın organizasyonları OA tarafından tasarlananmakta ve yürütülmektedir. Kuruluşumuzdan günümüze 400'ün üzerinde oryantiring etkinliği düzenleyen ekibimiz aynı zamanda aktif sporculardan ve profesyonellerden oluşuyor.

Hizmetler

Deneyimlerimizi ve Tecrübelerimizi Sunduğumuz Organizasyonlarımız

Işıklı Stadyum

Spor Organizasyonları

OA mutfağında hazırlanan ve geleneksel olarak devam eden 50'den fazla etkinlik organizasyonunu yürütüyoruz. Koşu, oryantiring ve macera yarışı başta olmak üzere farklı branşlarda spor organizasyonları yönetiyoruz.

Çocuk Kayak

Rekreasyon Etkinlikleri

Sağlıklı aktiviteler ve sosyalleşmenin en iyi yolu rekreasyon etkinlikleridir. Bireysel veya grup olarak katılabileceğiniz rekreatif faalyetler ile sporu sevdiren organizasyonlar düzenliyoruz.

Takım arkadaşları

Takım Etkinlikleri

Yaşayarak öğrenme temalı özel aktivtelerimiz ile takım çalışmaları ve etkinlikleri tasarlıyoruz. Ekibinizin motivasyonunu yükseltecek ve iç iletişimi arttıracak etkinlikler sunuyoruz.

Sizin için planlayalım

OA olarak organizasyon deneyimlerimiz ile geliştirdiğimiz etkinlikleri sizler için planlıyoruz. Talebinizi mesaj panosunu doldurarak iletebilirisniz.

 

Teklif isteğinize 2-10 gün arasında dönüş yapıyoruz.

Mesajınız başarıyla iletildi.
bottom of page