top of page
Orman Nehri

TRAIN SMARTER
NOT HARDER

42+ AKADEMİ

Hoş geldiniz

Hedef Odaklı Koşu Akademisi

Kişiye özel planlama ve hazırlık ile üyelerimizi hayallerine hazırlıyoruz. Evet sıfırdan başlayabilir ve eğlenceli bir şekilde koşabilirsin.

  • Instagram
  • Facebook
42-11.JPG

Hakkımızda

42 Akademi, OA Grup çatısı altında kurulmuş bir hobi kulübüdür. Koşu kültürünün yayılması amacıyla 02.09.2021'den itibaren üyelerimize özel hizmet veriyoruz.

 

Hedef odaklı koşu kulübümüz doğru ve verimli çalışmalar ile üyelerimizin sağlıklı bir şekilde hayallerine ulaştırmayı misyon edinmiştir.

Üyelerimize kapalı organizasyonlar yapıyoruz. Koşu eğitimleri, antrenmanları ve kampları

ve etkinlikleri serisidir. Akademimiz yol ve patika koşularını birleştiren bir deneyim sunuyor. Bireysel ve kurumsal eğitim çözümleri ile gelişiminizi destekliyoruz. Koşu severler için deneyim gerektirmeyen kısa süreli çeşitli kamp ve yarış etkinlikleri organize ediyoruz.

Nasıl Çalışırız

Antrenman

Haftalık Antrenman Programı

Kişiye özel antrenman programları haftalık olarak hazırlanır ve size iletilir. Program içerisinde antrenmanın nasıl yapılacağına dair tüm ayrıntıların yanı sıra beslenme ve dinlenme aralığı gibi bilgiler de yer almaktadır.

Eğitim

Koşu ve Spor Eğitimleri

Üyelerimizi fiziksel olarak geliştirirken aynı zamanda bilgilerini de arttırmak en önemli hedefimiz. Beslenme, dinlenme, malzeme seçimi, ekipman kullanımı, strateji geliştirme vb başlıklarda onlarca eğitim online olarak verilmektedir.

Hedef

Hedef Yarış Planları

Her üyemizin hayallerine en iyi şekilde hazırlayacak uzun süreli hedef planlamaları  ve programların hazırlanması amaçlanmaktadır. Kişiye özel yıllık yarış planlaması hazırlanmaktadır.

Bizden Haberler

Kupa Koleksiyonu
İznik Ultra etkinliğinde Mehmet 90K parkurunu genel üçüncüsü olarak, Müjde 75K parkurunu genel birincilik ile ve Merve 50K parkurunu yaş kategorisinde birinci sırada tamamladı.  Bizleri başarıyla temsil eden üyelerimizi tebrik ediyoruz.

2024, İznik - Bursa

KATIL

Üye olmak için bize ulaşın!

Modern Ofis

505-283-4322

Kadin, üstünde, o, akıllı telefon
  • Beyaz Instagram Simge

Bizi Takip Edin

bottom of page